Choď na obsah Choď na menu
 


Ponožky do podpätkov?

 

Mohli sme ich už vidieť v kolekciách väčšiny módnych domov. Mnohým sa tento hit nepáči, ale Insideri ho milujú, lebo je funky. Poradím ti ako tento trend nosiť.

 

Takto áno...

 

Obrázok

Ak máš jednofarebné vysoké topánky na platforme, môžeš ich oživiť vzorovanými ponožkami, alebo podkolienkami. K nim zvoľ radšej čierne, alebo jednofarebné šaty, aby toho nebolo priveľa. Ak obľubuješ pastelové farby, odporúčame k topánkam ponožky v rovnakom odtieni.

 

Takto nie...

 

Obrázok

Klasické vysoké topánky s tenkými remienkami, otvorené sandále, šľapky a tomu podobné v žiadnom prípade nekombinuj s ponožkami. Mnohí sa o to pokúšali, ale pri tom aj skončili. Túto cestu neodporúčam. Jedine ak z recesie. 

 

Zdroj: Časopis In

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Blood Straits - Taylor & Francis Online

(AReorieZeliNor, 10. 7. 2018 19:32)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/comment-avoir-du-cialis-sans-ordonnance/

Aj Sel :D

(Mayah, 18. 9. 2010 15:50)

Kukni mi na blog a ked stihnes este ten moj najnovsi vcerajsi dess, ta si vsimni, ze aj Selly ma v topankach ponozky a je to maximalne cool :)

bože xP

(Olča, 6. 9. 2010 18:30)

Taká hnus?Ten prvý pokus je fajn ten druhý nie.A jedno dievča som videla a ona mala čierne ponožky a mala tam niečo detské a ružové sandále.Bože xD